Abonenti si môžu vybaviť aj kartu iba na Mládežnícku ulicu

Parkovisko na Mládežníckej ulici je spoplatnené od 15. januára 2018 v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 h.

Na parkovisku na Mládežníckej ulici môžu parkovať buď vodiči po úhrade jednorazového poplatku za parkovanie (v automate, mobilnou platbou, cez sms), alebo držitelia parkovacích kariet. Platia tu už vydané karty na dlhodobé parkoviská ako aj celomestské.

Rezidenti

Na parkovisku na Mládežníckej ulici platia rezidentské parkovacie karty typov: Pásmo a Dlhodobé, Dlhodobé, Pásmo a mesto okrem A a B a Mesto okrem A a B. O rozšírenie platnosti karty o pásmo F nemusia žiadať držitelia, ktorí majú niektorú z týchto kariet. Platia tu automaticky.

Abonenti

Na parkovisku môžu parkovať aj držitelia abonentských kariet Abonent dlhodobé a Abonent mesto okrem A a B. O rozšírenie platnosti karty o pásmo F nemusia žiadať, platia tu automaticky. Záujemcovia o parkovanie na Mládežníckej ulici (pásmo F) si môžu vybaviť abonentskú kartu iba do tohto pásma. Celoročná stojí 100 eur, trojmesačná 33 eur. Karty vybavia na klientskom centre mestského úradu.

Zrekonštruované parkovisko na Mládežníckej ulici pri bývalej reštaurácii Koliba, oproti Mestskej športovej hale a Sokolovni rozšírilo možnosti parkovania v tesnej blízkosti centra mesta. Poplatok za parkovanie na jednu hodinu je 0,60 eur, maximálna denná cena parkovného 5,40 eur. Parkovisko je zaradené do pásma F a označené ako dlhodobé.