Počas hokeja zaparkujete aj pri športovej hale. Bezplatne.

Ulice pri zimnom štadióne bývajú počas hokejových zápasov preplnené parkujúcimi autami. Tie stoja nielen na ceste, ale aj v okolitej obytnej zóne, medzi domami. Majú však aj inú možnosť.

Zimný štadión je postavený v štvrti bytových domov na sídlisku Sihoť II. Počas hokejových zápasov enormne narastajú počty parkujúcich vozidiel. Problém zaparkovať majú vtedy nielen fanúšikovia hokeja, ale najmä domáci. Návštevníci hokejových zápasov nemusia však parkovať bezprostredne v okolí štadióna.

Môžu využiť parkoviská oproti športovej hale ako aj nové miesta pri krytej plavárni na Mládežníckej ulici. Okrem toho, že sa nachádzajú v bezplatnej zóne, sú aj v dostupnej dochádzkovej vzdialenosti. Cesta na štadión trvá cca 8 minút pešej chôdze.

V okolí zimného štadióna je možné parkovať iba na miestach vyznačených modrou farbou. V čase ich spoplatnenia treba uhradiť parkovné, v pásme H (Sihoť II) od Ul. kpt. Nálepku smerom na Považskú nonstop a v pásme G („stará“ Sihoť I) od 8.00 do 18.00 h. Cez víkendy a počas sviatkov je parkovanie bezplatné.