Palackého ulica bude uzavretá pre dopravu aj parkovanie

Dôvodom úplnej uzávierky bude podujatie Korzo Palackého, ktoré sa uskutoční v sobotu 22. júna 2024 od 9.30 h do 17.30 h.

Na Palackého ulici nezaparkujete už od 14. h v piatok 21. júna. Prejazd nebude možný od piatka 21. júna od 18. h a dopravná uzávera potrvá až do soboty 22. júna do polnoci. Potom bude ulica opäť prístupná pre dopravu aj parkovanie bez obmedzení.

Počas dopravných a parkovacích obmedzení môžu vodiči zaparkovať na parkovisku pri krytej plavárni, na Mládežníckej ulici alebo okolitých parkoviskách. Držitelia parkovacej karty pre pásmo A boli emailom  informovaní o inej možnosti parkovania.

Ak zaparkujte vozidlo do parkovacieho domu a neodídete ešte pred uzáverou, vozidlá tam môžu ostať počas podujatia. Výjazd im bude umožnený až po skončení dopravnej uzávery.

Organizátori podujatia odporúčajú prísť radšej MHD, peši alebo na bicykloch, ktoré môžete odložiť do stojanov pri Piaristickom gymnáziu, ostatných stojanov na ulici  alebo dodatočne vytvoreného stojiska oproti parkovaciemu domu.