Končí platnosť vašej karty 22.9.? Predĺžte si ju už v predstihu

Predlžovanie platnosti sa týka približne 4000 parkovacích kariet, vydaných vlani pre Juh a Sihoť 3,4.

Platnosť kariet predĺžite, jednoducho a pohodlne cez online konto, nie je potrebné chodiť na úrad. Poslať elektronickú žiadosť o predĺženie môžete už v priebehu augusta, ak je všetko v poriadku, jej vybavenie bude rýchle, kým s narastajúcim dátumom a pribúdajúcim počtom žiadosti môže dĺžka doba vybavovania narastať.

Po schválení žiadosti môžete kartu aj uhradiť. Nemusíte sa obávať, že sa skráti jej platnosť a prídete o časť zaplateného parkovného. Nová karta platí až po skončení platnosti predchádzajúcej.

Ak sa rozhodnete pre osobné vybavenie v klientskom centre, je vhodné prísť taktiež v predstihu a nenechávať si vybavenie na poslednú chvíľu, vyhnete sa časovému stresu v septembri, kedy je tu možné očakávať viac ľudí. Pri osobnom vybavovaní potrebujete preukaz totožnosti a zelenú kartu z povinného zmluvného poistenia alebo malý technický preukaz.

Ak príde predlžovať kartu iná osoba, ako vlastník karty, je potrebné predložiť splnomocnenie vlastníka karty, podpis nemusí byť overený.

Držiteľom kariet posielame 14 dní pred uplynutím platnosti upozorňujúci email. Postupy nájdete na https://karty.parkovanietrencin.sk/Question.asp.

Do konta sa prihlásite na stránke karty.parkovanietrencin.sk na pravej strane. Pred prvým prihásením je potrebné vykonať aktiváciu cez aktivačný link, ktorý posielame držiteľom kariet.

Ak potrebujete poradiť volajte 0902 911 220 (pondelok-štvrtok 8.00 až 15.30h, v piatok 8.00 až 14.00h) alebo napíšte na parkovanie@trencin.sk