Pre prvú kartu nemusíte už navštíviť úrad, vybavíte ju online

Na stránke karty.parkovanietrencin.sk nájdete formulár na vytvorenie elektronického konta. 

Prvé vybavenie parkovacej karty bolo možné doteraz iba v klientskom centre mestského úradu. Mesto ale pripravilo jednoduchú možnosť, ako vybaviť prvú parkovaciu kartu online, teda bez návštevy úradu.

Postup pre vytvorenie online konta

Na webstránke karty.parkovanietrencin.sk nájdete formulár na vytvorenie online konta. Vyplníte požadované údaje a formulár odošlete. Zamestnanec MsÚ žiadosť spracuje, overí zadané údaje a následne vám mailovou poštou zašle aktivačný link. Kliknutím na tento link sa prihlásite do svojho online konta. V konte môžete požiadať o novú parkovaciu kartu a potom sami spravovať kartu – požiadať napríklad o novú kartu, predĺžiť kartu, zrušiť kartu, vykonať dočasnú či trvalú zmenu EČV.

Upozornenie:

Toto konto je určené pre záujemcov o vybavenie prvej parkovacej karty (ešte žiadnu kartu nemajú). Ak už kartu máte, ale nemáte elektronické konto, prípadne ste nedostali aktivačný link na vytvorenie konta, alebo ste si konto vytvorili, ale zabudli heslo ku kontu, volajte na 0902 911 220 alebo píšte: parkovanie@trencin.sk.