Kde parkovať počas All-Star víkendu 2020

Využite parkoviská na Mládežníckej ulici a pri krytej plavárni, Trenčania môžu na zápas cestovať autobusmi MHD, pôjde aj posilový spoj.

Na Zimnom štadióne Pavla Demitru sa v sobotu a nedeľu 18. a 19. januára 2020 uskutoční stretnutia hokejových hviezd, ktoré zažiarili aj na svetovej úrovni. Záujem vidieť ich budú mať okrem Trenčanov aj fanúšikovia z iných miest a obcí.

Aby sme sa vyhli nežiaducej situácii na Sihoti, najmä v blízkom okolí zimného štadióna, žiadame vodičov, aby autá zaparkovali na parkoviskách na Mládežníckej ulici a pri krytej plavárni, kde je viac ako 300 parkovacích miest. Tieto parkoviská sú bezplatné a vzdialené cca 8-10 minút pešej chôdze od štadióna.

Do pozornosti dávame i parkoviská v centre mesta – na Rozmarínovej ulici a pod starým cestným mostom. Aj odtiaľ sa dá pohodlnou prechádzkou prejsť k zimnému štadiónu. Stačí si len zorganizovať časový predstih. Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť.

Posilový autobus

Mesto v spolupráci s SAD Trenčín zabezpečilo aj posilový spoj, ktorý bude pristavený po skončení nedeľňajšieho zápasu – cca o 17.00 h – na zastávke Zimný štadión. Pôjde o autobusovú linku č. 8, ktorá pôjde po svojej bežnej trase s konečnou zastávkou na Ulici gen. Svobodu. Prosíme Trenčanov, aby, pokiaľ je to možné, uprednostnili počas All-Star víkendu na dopravu na zimný štadión autobusy. Ďakujeme!