Na Palackého budú inštalovať nové parkovacie senzory

Práce sú naplánované na tri dni, 29. a 30. apríla a 2. mája 2019. Počas nich budú obmedzené možnosti parkovania v centre mesta.

Práce začnú 29. apríla výmenou senzorov na cca 50 parkovacích miestach v úseku od predajne Coop Jednota ku križovatke s Hviezdovou ulicou, a to na oboch stranách tejto časti parkoviska.

Dňa 30. apríla nezaparkujete na 27 parkovacích miestach v smere od križovatky s Hviezdovou ku otoču na parkovisku, okolo múra Piaristického gymnázia. Senzory v tento deň vymenia aj na dvadsiatich stojiskách v smere od pasáže Zlatá Fatima k pobočke Tatra banky.

Práce budú pokračovať 2. mája, kedy bude odstavených 38 parkovacích miest na pravej strane v smere od hotela Elizabeth až ku Galérii M.A.Bazovského.

Žiadame vodičov, aby rešpektovali prenosné dopravné značenie a v týchto dňoch nešli parkovať na Palackého ulicu, ale radšej zaparkovali na ostatných parkoviskách (na Mládežníckej ulici, Rozmarínovej, prípadne v parkovacom dome na Palackého ulici). Práce budú prebiehať za vhodných poveternostných podmienok. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Po inštalácii senzorov bude obsadenosť parkoviska opäť monitorovaná a informácie zobrazené na všetkých troch tabuliach.